KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16913442

nr 1691 3442

Ingvor Holmqvist. Signerad, daterad -86, "Brunnen mitt i byn". Olja på duk, 61x78 cm, yttermått inklusive ram: 70x86 cm

Utrop:

500 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:22:23